Targowa Oficyna Wydawnicza - Rok założenia 1997 WYDAWCA MAGAZYNU
O nasReferencjeDystrybucjaKontakt
O nasReferencjeDystrybucjaKontakt
Numery archiwalne
Oferta dla wystawców
Oferta dla dużych firm Galeria zdjęć
Oferta dla średnich i małych firm Wykaz imprez targowych 2014
Oferta dla branży turystycznej, miast i gmin Organizatorzy targów w Polsce
Targowe ABC 52/2022
O nas
Kliknij by powiększyć Głównym celem działalności Targowej Oficyny Wydawniczej jest promowanie w kraju i za granicą produktów i usług przedsiębiorstw oraz promocja miast i gmin.

Prezentacja przedsiębiorstwa na łamach magazynu targowego zwiększa prestiż firmy i zaufanie wśród biznesowych partnerów. Pozwala na zapoznanie się z ofertą danego przedsiębiorstwa, ułatwia nawiązanie nowych kontaktów handlowych.

Działając nieprzerwanie od 1997 roku wydaliśmy ponad 190 branżowych magazynów reprezentując na targach firmy z niemal wszystkich branż polskiej gospodarki. Wśród naszych Klientów są duże przedsiębiorstwa, które już odniosły sukces rynkowy i ugruntowały swoją pozycję na rynku, a także firmy średniej wielkości i małe, które często nie uczestnicząc w targach jako wystawca swoją obecność w nich zaznaczyły poprzez prezentację na łamach magazynu „Targowe ABC”.

Targowa Oficyna Wydawnicza od początku swojej działalności stawia na profesjonalizm, co czyni nas świetnym partnerem do prężnego rozwoju Państwa firmy. Od 1997 roku magazyn „Targowe ABC” towarzyszy niemal wszystkim imprezom targowym organizowanym w Poznaniu oraz wybranym targom w innych miastach Polski.
Profesjonalne statystyki www